Nagranie z groźnego wypadku na Puławskiej [video]

Policjanci ze stołecznego wydziału dochodzeniowo-śledczego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na warszawskim Mokotowie. Wstępnie wiadomo, że 79-letnia kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych została potrącona przez forda mondeo. Piesza z urazem kończyn dolnych została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło około godziny 11:40 na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Olszewskiej na warszawskim Mokotowie, podczas gdy kierująca fordem mondeo wyjeżdżała z ulicy Olszewskiej i włączała się do ruchu z ulicą Puławską.

Przechodząca przez przejście dla pieszych 79-latka została potrącona przez kierującą pojazdem. Poszkodowana piesza z urazem kończyn dolnych została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze ze stołecznej drogówki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, rozpytali świadków oraz zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności wypadku. Zabezpieczony został również pojazd biorący udział w zdarzeniu. Kierująca fordem była trzeźwa.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii.

Źródło: KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.