Niepełnosprawna dziewczynka wyszła z domu. Dzięki czujności policjantów szybko ją odnaleziono

20 września policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Włochy otrzymali informację o niepełnosprawnej dziewczynce, która wyszła z domu bez wiedzy rodziców. Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Dzięki szybkiej reakcji wszystkich zaangażowanych funkcjonariuszy dziecko po kilkunastu minutach było już bezpieczne. Do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III wpłynęły podziękowania od matki dziecka dla policjantów.

Zdarzenie miało miejsce 20 września. Po godzinie 19:00 do Komisariatu Policji Warszawa Włochy zadzwoniła kobieta informując, że jej niepełnosprawna córka wyszła z domu bez jej wiedzy. Dyżurny natychmiast skierował funkcjonariuszy do poszukiwań. Mundurowi po kilku minutach na skrzyżowaniu ulic Chrościckiego i Rybnickiej zauważyli dziewczynkę, próbującą wsiąść do autobusu. Okazało się, że jest to zaginione dziecko. Policjanci wykazali się niezwykłą czujnością i niesamowitym podejściem do niepełnosprawnej dziewczynki. Mama dziecka skierowała do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III podziękowania dla mł. asp. Tomasza Sosnowskiego i posterunkowego Wojciecha Karpowicza. Dzięki wzorowym działaniom naszych funkcjonariuszy dziewczynka bezpiecznie wróciła do domu.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]