Nocna strzelanina na Targówku! Policjanci próbowali zatrzymać mężczyznę! Wydano list gończy [ZDJĘCIA]

W nocy w rejonie ulicy Rzepichy na Targówku policjanci z Wydziału Kryminalnego podjęli próbę zatrzymania 32-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwany zaczął uciekać i chciał potrącił policjanta. Funkcjonariusz oddał 4 strzały w kierunku auta. Sprawca porzucił auto w rejonie Targówka i oddalił się pieszo.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia przez kilka godzin zabezpieczając ślady. Na aucie były widoczne ślady od kul. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Igora Smith, s. Nathaniela. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Poszukiwany to IGOR SMITH, s. Nathaniela, ur. 06.02.1990 r.

Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny – ul. Krasnobrodzka 15 w Warszawie.

Rysopis: wzrost około 185 cm, skóra ciemnej karnacji, krótko ostrzyżony, sylwetka muskularna, liczne tatuaże na całym ciele.

Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 286 kk.

Poszukiwania za w/w trwają od 21.06.2022 roku – nr rej. 221/22/OP.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 723-87-50, 47 723-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: [email protected]

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.