Nowe usługi na Allegro. Niebawem handel paliwem!

W ciągu kilku najbliższych miesięcy na Allegro pojawi się szereg nowości, które obejmą zarówno kupujących, jak i sprzedających. W lipcu wystartują usługi motoryzacyjne.

fot. Wikipedia By Hubert Śmietanka – Praca własna, CC BY-SA 3.0,

Najbliższe miesiące przyniosą zmiany na popularnym portalu aukcyjnym. Wdrożenie zmian zaplanowano w dwóch etapach: 9 lipca i 1 sierpnia.

Podczas wprowadzania w życie pierwszego etapu, na Allegro Lokalnie możliwe będzie wystawianie ogłoszeń motoryzacyjnych w następujących kategoriach: Samochody, Motocykle, Quady, Maszyny, Przyczepy i naczepy a także Inne pojazdy i łodzie.

Ogłoszenia będą widoczne na Allegro, Autocentrum oraz Ceneo, pod warunkiem, że zostaną wystawione przez udostępniony przez Allegro formularz. Do wyboru użytkownik znajdzie 3 warianty: Lite, Turbo oraz Nitro.

Ciekawostką będzie pojawienie się kategorii Paliwa. Na sprzedaż mogą liczyć tylko właściciele kont firmowych, posiadający koncesję na obrót paliwem ciekłym. Prowizja od sprzedaży ma wynieść 2 procenty.

Warto zaznaczyć, że na Allegro nie dostaniemy już alkoholów, likwidacji ulegnie bowiem kategoria Win.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c