Nowy pomysł na targowisko na Ursynowie

Najbardziej popularny Bazarek na Dołku miał po zbudowaniu tunelu Południowej Obwodnicy Warszawy wrócić na swoje dawne miejsce. Teraz, w związku z opóźnieniem budowy jest pomysł żeby przenieść go w  okolice ulicy Rosoła.

Fot. Pixabay

Pojawił się nowy pomysł na ulokowanie bazarku. Radni Otwartego Ursynowa uznali, że można go usytuować przy ulicy Rosoła, obok biurowca Natpollu. Według informacji portalu Haloursynow.pl mieszkańcy i kupcy również popierają ten pomysł.  Teraz pozostaje przekazać te informacje podczas konsultacji społecznych.

– Jesteśmy gotowi na przenosiny, ponieważ obszar przy ul. Braci Wagów, który nam zaoferowano jest mniejszy od oczekiwanego. To zaledwie jedna czwarta dawnej powierzchni. Przy ul. Rosoła można wygospodarować więcej przestrzeni dla nas i miejsc parkingowych dla klientów. 

-przekazał  portalowi prezes Stowarzyszenia Kupców Inwestorów Giełdy „Na dołku”

Trzeba działać jak najszybciej, bo już na początku przyszłego roku kończy się kupcom umowa dzierżawy terenu przy ulicy Polaka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c