Od rana zacznie się w Biedronce. Znów trzeba kupić 10 sztuk!

Od najbliższego wtorku, sieć sklepów Biedronka zaprasza swoich klientów do skorzystania z nowej promocji w ramach akcji „Biedronkowe Oszczędności”. W ofercie znajdzie się cukier biały marki Diamant, a także inne polskie produkty cukrowe takie jak Cukier Królewski oraz Sweet Family. Promocja ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na tańsze produkty spożywcze w obliczu wzrostu cen.

Fot. Biedronka.pl

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedstawicieli sieci Biedronka, w ramach promocji klienci będą mogli zakupić cukier biały 1 kg w znacznie obniżonej cenie. Oferowana zniżka wynosi aż 41% przy zakupie minimum 10 opakowań. Cena za jedno opakowanie cukru w ramach promocji to 3 złote i 39 groszy. Promocja ta będzie dostępna dla posiadaczy karty lojalnościowej „Moja Biedronka” oraz użytkowników aplikacji mobilnej sklepu.

Aby zapewnić równy dostęp do promocji dla jak największej liczby klientów, Biedronka wprowadziła limit dzienny – każdy klient może zakupić maksymalnie 10 opakowań cukru na jedną kartę „Moja Biedronka” w ciągu dnia.

Decyzja o wprowadzeniu takiej oferty jest odpowiedzią na obserwowane zmiany na rynku spożywczym i oczekiwania klientów. W obliczu inflacji i rosnących kosztów życia, wiele osób szuka sposobów na oszczędności, szczególnie przy zakupie podstawowych produktów spożywczych.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie promocją, Biedronka informuje, że wszystkie sklepy sieci będą zaopatrzone w odpowiednią ilość cukru, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Jednak z uwagi na limit dzienny, klienci planujący większe zakupy są zachęcani do wcześniejszego odwiedzenia sklepów.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]