Ofiara morfiny na Kasprowicza

Spała na parkingu jednego ze sklepów. Strażnicy szybko zorientowali się, że z dziewczyną dzieje się coś złego. Zażyła morfinę.

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego otrzymali informację, że na parkingu przy ul. Kasprowicza leży młoda kobieta. Natychmiast udali się pod wskazany adres. Dokładne miejsce, w którym leżała kobieta, wskazała ochrona jednego z pobliskich sklepów. Dopiero po dłuższym czasie strażnikom udało się dobudzić dziewczynę.

Była zdezorientowana, nie wiedziała, gdzie się znajduje. Zaczęła płakać, a po chwili się śmiać. Strażnicy nie wyczuli od niej alkoholu, ale zauważyli mocno zwężone źrenice. Po chwili rozmowy dziewczyna przyznała, że przyjęła dożylnie morfinę, a później – przyjęła „jakieś kryształki”, po czym pokazała strażnikom świeże ślady po wkuciu. Na miejsce funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, a do czasu jej przyjazdu monitorowali stan dziewczyny. Osiemnastolatka trafiła do szpitala, a dalsze czynności poprowadzi policja


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c