Ogromna promocja w Biedronce na kosmetyki do pielęgnacji twarzy – 1+1 gratis, tylko przez jeden dzień!

W najbliższy wtorek, 11 czerwca, sieć sklepów Biedronka zaprasza na niezwykłą jednodniową promocję, która z pewnością przyciągnie miłośników kosmetyków i pielęgnacji. Tylko w ten dzień, każdy kto zakupi serum Bielenda Skin Academy, otrzyma drugie opakowanie tego samego produktu gratis!

Fot. Warszawa w Pigułce

Serum Bielenda Skin Academy dostępne jest w dwóch wariantach: 25 ml i 30 ml, które są zaprojektowane do zaspokojenia różnych potrzeb skóry. Jedna z opcji to serum łagodząco-regenerujące, które zawiera 5% CICA, idealne do uspokajania podrażnionej skóry i wspierania jej regeneracji. Drugi wariant to serum rewitalizująco-przeciwzmarszczkowe, zawierające 0,2% retinolu i kolagenu, doskonałe dla osób dążących do zminimalizowania oznak starzenia.

Cena promocyjna wynosi tylko 10 zł za opakowanie, podczas gdy regularna cena tego produktu to 19,99 zł. To aż 50% oszczędności w porównaniu do standardowej ceny, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Promocja obowiązuje przy zakupie dwóch opakowań i jest limitowana do czterech opakowań na jedną kartę Moja Biedronka na dzień. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, dlatego warto być wcześnie, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji.

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą poprawić stan swojej skóry i jednocześnie zaoszczędzić, do odwiedzenia najbliższego sklepu Biedronka już we wtorek. Nie przegap szansy na zdobycie wysokiej jakości serum do pielęgnacji twarzy w rewelacyjnie niskiej cenie. Ciesz się piękną i zdrową skórą z Biedronką!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]