Pierwszy samolot z pasażerami wylądował na lotnisku Warszawa-Radom!

Lotnisko Warszawa-Radom możemy uznać za otwarte. Dziś wieczorem wylądował tam pierwszy samolot PLL LOT.

Fot. Lotnisko Warszawa-Radom

Mamy to! Pierwszy samolot LOT Polish Airlines w ramach regularnych operacji lotniczych wylądował punktualnie na Lotnisko Warszawa-Radom!” – czytamy na oficjalnym profilu lotniska.

Samolot z Paryża powitał uroczysty salut wodny.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl