Po materiale o Kindze Rusin partnerka Filipa Chajzera odchodzi z TVP

 „Czas znowu pożegnać się z TVP…podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci …” – napisała Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera. 

Fot. Piotr Molecki/East News

W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam.

Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem , jest dla mnie nie do zaakceptowania . Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską…wybieram rodzinę i jej dobro.
Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować , naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy.” – czytamy we wpisie Małgorzaty Walczak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.