Pobudzony Ukrainiec wulgarnie rozmawiał przez telefon krzycząc na cały autobus. Zareagował… inny Ukrainiec [WIDEO]

W autobusie nr 173 stojącym na pętli Dworca Wschodniego przy ulicy Lubelskiej doszło do niecodziennej sytuacji. Wyraźnie pobudzony Ukrainiec wulgarnie się zachowywał rozmawiając przez telefon. Uspokoił go jego krajan.

Nagranie przesłała nam nasza Czytelniczka, która pracuje jako tłumacz i doskonale rozróżnia języki wschodnie.

Wyraźnie pobudzony Ukrainiec rozmawiał w trybie głośnomówiącym z pewną kobietą przez telefon. Komentował sytuację w Polsce, opowiadał o codziennym życiu i żywo przy tym gestykulował. Pasażerowie nie wiedząc czego mogą się po nim spodziewać, przechodzili do drugiej części autobusu.

Zareagował inny postawny obywatel Ukrainy, który spokojnie wyjaśnił mu, że jeżeli chce w ten sposób rozmawiać, to musi wyjść z autobusu. Mężczyzna zareagował stekiem przekleństw, ale po powtórzeniu i spokojnej prośbie, by usiadł i przestał przeklinać, mężczyzna uspokoił się.

Sytuacja pokazuje wyraźnie, że w każdym kraju i każdej narodowości występują różni ludzie i nie należy nikogo generalizować czy też klasyfikować.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.