Policja poszukuje nieletniej

Policjanci Wydziału ds. Nieletnich i Patologii z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują zaginionej 16-letniej Weroniki Modzelewskiej, która ostatni raz była widziana w dniu 23/24 lipca 2019 roku w rejonie ulicy Białołęckiej na terenie Białołęki w Warszawie.

Fot. pragapn.policja.waw.pl

Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Weronika Modzelewska,
ur. 28.07.2003 roku,
córka Michała.

Rysopis:
wiek 16 lat,
wzrost 162 cm,
budowa ciała normalna,
włosy długie – kolor ciemny brąz.

W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnoszare leginsy, bladoróżową koszulkę, czarną skórzaną kurtkę, białe buty sportowe Fila, miała ze sobą czarną dużą torebkę.

Zaginiona była ostatni raz widziana w dniu 23/24 lipca 2019 roku w rejonie ulicy Białołęckiej na terenie Białołęki w Warszawie. Zaginięcie zgłoszono w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszelkie informacje o zaginionej Weronice Modzelewskiej prosimy kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI przy ul. Jagiellońskiej 51, tel. 22- 603-75-55, powołując się na numer sprawy WNP-II-1003/19 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: dyż[email protected]

 

Źródło: pragapn.policja.waw.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c