Pościg trasą S2 za pijanym kierowcą. Wjechał w radiowóz. Dwóch policjantów trafiło do szpitala

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 18 na trasie S2. Świadkowie powiadomili policję o kierowcy samochodu osobowego, który jest prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Na miejsce dotarł radiowóz, jednak kierowca nie reagował na polecenia policjantów i uderzył w ich bok. Dwóch policjantów trafiło do szpitala.

Fot. Warszawa w Pigułce

Informację potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Jak dodaje policjantka do zdarzenia doszło przed godziną 18 na trasie S2 na Opacz-Kolonii. Policjanci dostali informację, że trasą S2 porusza się nietrzeźwy kierowcy, kiedy dojechali na miejsce i próbowali zatrzymać go do kontroli mężczyzna nie reagował na znaki świetlne i dźwiękowe. Następnie policjanci zajechali drogę kierowcy volkswagena ten jednak uderzył w ich bok. Od 39-latka wyczuwalna była woń alkoholu, jednak mężczyzna nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Został zatrzymany i przewieziony na pobranie krwi do badań. Do szpitala trafiło również dwóch policjantów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c