Radwańska zakażona COVID-19! Przebywa na kwarantannie!

Urszula Radwańska ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej przebywa na kwarantannie. W mediach społecznościowych przekazała jak się czuje.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Wirus SARS-CoV-2 dotyka wciąż ogromną ilość osób, również ze świata sportu. Kolejną zakażoną zawodniczką jest Urszula Radwańska. Młodsza ze słynnych sióstr opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że zmaga się z chorobą i przebywa na kwarantannie.

Napisała również, że to ostatnie dni izolacji i zaczyna odzyskiwać siły. Podczas zakażenia miała charakterystyczne dla COVID-19 objawy. Kobieta już wcześniej miała dużo problemów zdrowotnych, które wciąż przerywały jej dążenie do sukcesu. Zmagała się między innymi z mononukleozą czy urazem kolana.

Urszula Radwańska była zwyciężczynią jednego turnieju WTA w grze podwójnej, zdobyła też juniorski Mały Szlem w 2007 roku. Jest reprezentantką kraju w Pucharze Federacji, a w 2012 roku wywalczyła też kwalifikację olimpijską.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c