Ruszył sezon Veturilo

Veturilo w Stolicy z każdym rokiem się rozwija. W tym sezonie został rozbudowany o kolejnych 8 stacji, które zostaną uruchomione na Bielanach, Ochocie, Targówku i Ursynowie, a także o kolejną stację rowerów elektrycznych.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Budujemy i modernizujemy infrastrukturę, łącząc drogi rowerowe w spójną sieć. Mieszkańcy mogą też korzystać z parkingów rowerowych, samoobsługowych stacji naprawy, bezpłatnych wypożyczalni rowerów towarowych oraz trójkołowych dla seniorów.” – powiedział Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

To już ósmy sezon Veturilo. Do dyspozycji użytkowników jest ponad 5500 rowerów i ponad 380 stacji. Zostanie również uruchomiona kolejna stacja rowerów elektrycznych.

Warszawskie Veturilo jest również w pełni kompatybilne z Konstancińskim Rowerem Miejskim, Piaseczyńskim Rowerem Miejskim, a także działającym od zeszłego roku w Markach systemem KołoMarek.

Z Veturilo w tym roku korzystać można będzie do końca listopada.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.