Śmiertelne potrącenie przez pociąg przy moście Gdańskim

Na ulicy Słomińskiego przed wjazdem na most Gdański doszło do śmiertelnego potrącenia człowieka przez pociąg SKM jadący w kierunku Legionowo Piaski. Ruch pociągów jest wstrzymany. Osoba przechodziła w miejscu niedozwolonym.

Na miejscu pracują 4 zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W drodze jest prokurator.

SKM informuje:

POTRĄCENIE CZŁOWIEKA

Szanowni Państwo,

z powodu potrącenia człowieka przez pociąg SKM w pobliżu stacji Warszawa Gdańska, na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa ZOO występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników.

Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S3 i S9 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 45 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S9 nr 99727 ze stacji Warszawa Zachodnia peron 8 (odjazd o godz. 22:43) do stacji Legionowo Piaski został odwołany na odcinku Warszawa ZOO – Legionowo Piaski.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów KM i SKM – Warszawa Gdańska

Z powodu zdarzenia drogowego w obrębie stacji Warszawa Gdańska w kierunku Warszawa ZOO występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R9 i pociągów SKM linii S3.

23:34 wspólne honorowanie biletów KM – ZTM w linii metra M1 w obydwu kierunkach na odcinku Dworzec Gdański – Centrum.

Za utrudnienia przepraszamy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c