Śmiertelny wypadek na krajowej „7”. Prokuratura i policja bada okoliczności

Policjanci wraz z piaseczyńską prokuraturą badają okoliczności śmiertelnego wypadku, który wydarzył się wczoraj na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Łazy. Doszło tu do zderzenia toyoty z bmw. Po zderzeniu kierujący bmw uderzył w słup sygnalizacyjny, w wyniku onych obrażeń śmierć poniosła 45- letnia pasażerka tego pojazdu. Policjanci ponownie apelują o ostrożność i rozwagę na drogach, mając szczególnie na uwadze trudne warunki atmosferyczne.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj o godzinie 9.40 w miejscowości Łazy na drodze krajowej nr 7. Doszło tu do zderzenia samochodu marki bmw z toyotą. Po zderzeniu 64- letni kierowca bmw najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w słup sygnalizacji drogowej. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniosła 45- letnia pasażerka tego pojazdu. Kierowca bmw trafił do jednego z warszawskich szpitali. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia badają piaseczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej. Niestety tego samego dnia około godziny 12.00 na przejeździe kolejowym w Złotokłosie kierowca volvo wjechał wprost pod nadjeżdżający skład kolejki wąskotorowej. Kierowca pojazdu i pasażer trafili do szpitala.

Policjanci ponownie zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Trudne warunki atmosferyczne powinny skłonić nas do jeszcze większej uwagi i ograniczenia prędkości.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c