Stalker nękał, wysyłał liczne smsy, dzwonił wielokrotnie i śledził ją, jeżdżąc za nią samochodem

Zarzut znęcania się i stalkingu usłyszał w komisariacie na Bemowie 39-letni mężczyzna. Z ustaleń jakie posiadali policjanci, wynikało, że mężczyzna uporczywie nękał pokrzywdzoną, wysyłał jej liczne smsy, dzwonił wielokrotnie i śledził ją, jeżdżąc za nią samochodem. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Policjanci z bemowskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o stalking. Z ustaleń, jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że pokrzywdzona była nękana przez swojego oprawcę już od kilku miesięcy. Mężczyzna wielokrotnie dzwonił do pokrzywdzonej, wysyłał jej smsy, śledził ją, jeżdżąc za nią samochodem. Zaniepokojona i zdenerwowana kobieta zaalarmowała o wszystkim Policję. Okazało się, że 39-latek miał również znęcać się nad kobietą od kilku lat, kiedy jeszcze wspólnie mieszkali. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu.

Dochodzeniowcy, po zebraniu materiału dowodowego przedstawili 39-latkowi zarzuty stalkingu i znęcania się. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c