Starsza kobieta zadzwoniła na straż, że wybuchł jej telewizor. Okazało się, że w jej dom wjechało… auto

Wczoraj o godzinie 16:40 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o „wybuchu telewizora” w budynku mieszkalnym przy ul. Złotej. Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali samochód osobowy wbity w ścianę domu. Zadysponowano ZRM, Policję oraz nadzór budowlany.

Kierującemu pojazdem i mieszkance budynku nic się nie stało, jednak poważnie uszkodzona została konstrukcja ściany, jak i sam pojazd. Siła uderzenia rozrzuciła elementy konstrukcyjne ściany po całym pokoju, rozerwała kaloryfer i meble, a sam telewizor ze zgłoszenia wylądował w sąsiednim pomieszczeniu. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję działania strażaków polegały na usunięciu samochodu z terenu posesji, następnie zabezpieczono uszkodzoną ścianę wykonując podpierającą konstrukcję z drewna. Używając desek i plandeki osłonięto ścianę, a w celu zabezpieczenia posesji wykonano tymczasowe ogrodzenie z siatki. Badanie kierowcy nie wykazało wpływu substancji odurzających, przyczyny zdarzenia są ustalane przez policję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c