Szpital w Warszawie z certyfikatem leczenia bez bólu

Szpital Praski w Warszawie otrzymał certyfikat „Szpital Bez Bólu”. Przyznawany on jest placówkom, które posiadają najwyższe standardy leczenia. Szpital w mediach społecznościowych nie ukrywał dumy z wyróżnienia.

Fot. Wikipedia/ By Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76458546

Tegoroczne spotkanie certyfikacyjne odbyło się w Krakowie 28 września. Certyfikat został przyznany po prezentacji przed komisją wymaganej dokumentacji, która uznała, że wyróżnienie należy się właśnie Szpitalowi Praskiemu. Placówka nie ukrywa zadowolenia i szybko poinformowała o tym w mediach społecznościowych.

„Nie bez dumy i z nieukrywaną przyjemnością informujemy, iż w dniu wczorajszym po dokonanej prezentacji przed komisją akredytacyjną oraz kontroli wymaganej dokumentacji Szpital Praski uzyskał akredytację „Szpital bez bólu”.

-można przeczytać na Facebooku szpitala. Placówka dostała wyróżnienie, które bierze pod uwagę cały szpital. Wcześniej, w 2007 roku posiadała również taki certyfikat, ale jedynie dla oddziałów zabiegowych.

W Polsce do tej pory placówek z certyfikatem jest 229. Wyróżnienie przyznawane jest na 3 lata. Jednym z warunków otrzymania nagrody jest przedszkolenie personelu lekarskiego i pielęgniarskiego. Certyfikatem mogą pochwalić się 4 warszawskie szpitale: Praski, Bielański, Centrum Medyczne „Żelazna” i Warszawski Szpital dla Dzieci.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c