Tajemnicze zaginięcie Sylwii i Eweliny. Policja prosi o pomoc w sprawie 15-latek

Dwie 15-latki z Warszawy zaginęły w Krakowie. Sylwia Wrzosek oraz Ewelina Ceroń widziane były po raz ostatni 11 marca około godziny 13:00 na osiedlu Willowym w Krakowie. Od tego czasu nikt nie widział nastolatek, nie wróciły one do domów, nie nie skontaktowały się z rodzinami.

Fot. Policja

Jak poinformowała małopolska policja, Sylwia Wrzosek ma 150 cm wzrostu, cechuje się szczupłą budową ciała, ma blond włosy – zazwyczaj związane w kucyk – i zielone oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie szarą bluzę z kapturem, zielone leginsy moro i różową kurtkę.

Ewelina Ceroń ma natomiast 165 cm wzrostu i również jest szczupłej budowy ciała. Charakteryzują ją ciemne, długie włosy oraz zielone oczy. Dziewczyna ubrana była w zielone leginsy, jeansową zimową kurtkę i adidasy.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych 15-latek, proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie pod numerami telefonów 12 615-29-10, 12 615-30-00 oraz 997.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.