Ustalono tożsamość jednego z rosyjskich żołnierzy podejrzanych o gwałty. Ma zaledwie 20 lat

Prokuratura Generalna Ukrainy przekazała, że ustalono tożsamość jednego z podejrzanych o gwałty na kobietach żołnierza rosyjskiego. Bułat Fassachow ma zaledwie 20 lat. Został powiadomiony o ciążących na nim podejrzeniach.

Rosyjska inwazja na Ukrainę trwa. Żołnierze z Rosji bez oporów terroryzują, mordują i gwałcą ludzi. Śledczy z Ukrainy starają się ustalić tożsamość gwałcicieli, by odpowiedzieli za swoje czyny.  Póki co zidentyfikowano drugiego podejrzanego o przemoc wobec kobiet w obwodzie kijowskim.

To Bułat Fassachow, zaledwie 20-letni radiotelefonista dywizjonu artylerii haubic w 30 samodzielnej brygadzie strzelców zmotoryzowanych 2  armii gwardyjskiej Centralnego Okręgu Wojskowego Sił Zbrojnych Rosji.  Został już on powiadomiony o ciążących na nim podejrzeniach.

Według ustaleń prokuratury Bułat Fassachow w marcu wdarł się wraz z drugim wojskowym do prywatnego domu. Miał dopuścić się gwałtu, grożąc kobiecie  i jej rodzinie zastrzeleniem. Po kilku dniach ten poszedł do innego domu wraz z trzema wspólnikami. Tam zbiorowo mieli gwałcić inną kobietę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.