Uwaga! Zaginęła Patrycja Sierańska! Okoliczności zaginięcia są tajemnicze

Zaginęła Patrycja Sierańska lat 17. Wzrost: 152 cm, Waga: 50-52, Kolor oczu: zielono-szare, Kolor włosów: jasny blond, Ma bardzo jasną karnację.

Fot. Archiwum prywatne

W dniu 24.04.2019 r w miejscowości Szelków koło Warszawy wsiadła do busa do Warszawy. Powiedziała, że jedzie do chłopaka by się z nim spotkać w Warszawie.

Z nim pojechała do Berlina. Nie mówiła nic, że zamierza wyjechać za granice jednak 25.04.2019 od przypadkowo spotkanej osoby na dworcu w Berlin Ostbahnhof zadzwoniła do mamy. Niestety rozłączyła się. Mama ponownie zadzwoniła pod ten numer i dowiedziała się że Patrycja była na dworcu z chłopakiem, płakała i prawdopodobnie zepsuł się jej telefon.
Patrycja była ubrana w czarne lib szare leginsy , czarne buty nike i białą bluzę, czarną kurtkę typu bomberka oraz różową torebkę na ramię.
Niestety od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Jeśli ktokolwiek posiada jakieś istotne informacje prosimy o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa-Wola, redakcją #zaginieniprzedlaty , mamą Patrycji- Panią Zuzanną +48 518 567 850
Lub europejskim numerem 112


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.