Warszawiacy palą znicze… pod gmachem Polskiego Radia! „To koniec Trójki!”

Teren Polskiego Radia, które mieści się przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, został nietypowo przyozdobiony. Okazuje się, że mieszkańcy postanowili pokazać swoje niezadowolenie z powodu ostatniej afery w Radiowej Trójce i… rozpalić znicze. 

fot. Wikipedia

Nietypowa akcja miała za zadanie pokazać niezadowolenie słuchaczy Trójki po tym, jak sukcesywnie zaczęli opuszczać rozgłośnię wieloletni i lubiani prezenterzy.

W ostatnim czasie Radiową Trójkę opuściło wielu czołowych dziennikarzy radiowych: Marek Niedźwiecki, Marcin Kydryński i Hirek Wrona.

Dla wielu słuchaczy odejście tak nieszablonowych i kultowych prowadzących oznaczać może tylko jedno – Trójka, jaką znali i kochali, już nie istnieje.

Dlatego też część mieszkańców postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie i pod siedzibą rozgłośni rozstawiła znicze oraz kwiaty będące symbolem pożegnania Trójki we wcieleniu, jakie znali i uwielbiali.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c