Ważny komunikat ZUS! Nie zdziwcie się 3 maja

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował o ograniczeniach w dostępie do portalu PUE ZUS i komunikacji elektronicznej 3 maja 2023 r.

Fot. Warszawa w Pigułce

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych 3 maja od godziny 9:00 do godziny 13:00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do portalu Platformy Usług Elektronicznych i poszczególnych jego funkcji.

W tym czasie lekarze i asystenci medyczni będą mogli korzystać z Pulpitu Lekarza – narzędzia, które pozwala wystawiać zwolnienia w czasie ograniczeń w działaniu PUE ZUS. Dostęp do Pulpitu Lekarza będzie możliwy ze strony serwisowej.

Ponadto mogą występować ograniczenia w komunikacji elektronicznej z ZUS w:

  • programie Płatnik – w zakresie pobierania danych,
  • aplikacji mobilnej mZUS – w zakresie logowania i prezentowania danych.
Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl