Wielka promocja w Rossmannie: Zdobądź słodkie praliny Lindor!

Walentynki tuż tuż, a Rossmann wprowadza promocję, która doskonale wpisuje się w romantyczną atmosferę tego dnia. To okazja, by nie tylko obdarować bliską osobę wyjątkowym zapachem, ale i słodkim dodatkiem, który rozpieszcza zmysły.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Gazetka Rossmann

Kupując dowolny zapach marek takich jak MEXX, Bruno Banani czy David Beckham za minimum 60 złotych, każdy klient otrzyma eleganckie praliny Lindor jako prezent.

Te wyjątkowe, znane ze swojej kremowej konsystencji i intensywnego smaku, praliny to doskonały dodatek do walentynkowego prezentu.

Promocja trwa od 30 stycznia do 15 lutego 2024 roku, więc jest to idealny czas, aby wybrać się na zakupy i sprawić swoim najbliższym podwójną niespodziankę – luksusowy zapach i słodki upominek w jednym.

Pamiętajcie, że praliny Lindor są do odbioru w kasie i liczba prezentów jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć, by skorzystać z tej słodkiej promocji!

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]