Wielki darmowy piknik rodzinny z okazji Światowego Dnia Wody!

23 marca w Warszawie odbędzie się piknik rodzinny z okazji Światowego Dnia Wody.

Fot. pixabay.com

Impreza odbędzie się w Multimedialnym Parku Fontann. Na gości czekają liczne ciekawostki, gry i konkursy związane z wodą, m.in. budowanie wieży ciśnień, składanie instalacji wodociągowych oraz układanie z puzzli obiektów MPWiK. Na stoisku VR będzie można zagrać w gry zręcznościowe.

Na scenie wystąpi z interaktywnym przedstawieniem Teatr Naukowy SOHO oraz odbędą się koncerty gry na dzbankach, butelkach i bębnach napełnionych wodą. Czas umilą także pokazy iluzji, baniek mydlanych i gimnastyki artystycznej oraz utwory z filmu „Deszczowa Piosenka”.

Światowy Dzień Wody został ustanowiony przed 27 laty przez Organizację Narodów Zjednoczonych i jest obchodzony 22 marca. Ideą obchodów jest podkreślenie roli wody w naszym życiu i dostępu do jej zasobów. Co roku Światowy Dzień Wody jest obchodzony pod innym hasłem , a w tym roku jest to: Leaving No One Behind (Human Rights and Refugees).

Impreza odbędzie się w godzinach 11:00-17:00. Wstęp wolny.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.