Wzruszająca prośba żony zmarłego prof. Romualda Dębskiego

20 grudnia zmarł prof. Romuald Dębski, który uważany jest za jednego z najwybitniejszych polskich ginekologów. Mimo ogromnej straty, Marzena Dębska zwróciła się ze wzruszającym apelem do żałobników.


„Był Przyjacielem kobiet. Był przy nich na dobre i na złe. Dziesiątki tysięcy kobiet w całej Polsce doświadczyło Jego przyjaźni i oddania, zawdzięczając Jemu życie swoich dzieci, a często również i własne” – podkreśla Marzena Dębska na klepsydrze.

Żona profesora informuje, że nabożeństwo żałobne odbędzie się w piątek, 4 stycznia 2019 roku o godz. 12.00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. O godzinie 14.00 urna z Prochami Profesora zostanie złożona do grobu na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.

Marzena Dębska zwróciła się także ze wzruszającym apelem do żałobników:

„Zamiast kwiatów proszę o wsparcie dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci oraz Fundacji „Nasze Dzieci”. Wolontariusze będą obecni podczas uroczystości pogrzebowych”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c