Wzruszający gest. Baloniki polecą do nieba dla Dawidka!

„Puśćmy baloniki dla Dawidka. Zlaczmy się wszyscy i pokażmy ze jesteśmy z nim nawet teraz kiedy już go nie ma. Niech patrzy na nas aniołek z góry a do niego poleci jego ulubiony zygzak McQueen od nas, z naszych szczerych serduszek.” – pisze Pani Sylwia.


„Ta tragedia dotknęła dziesiątki, tysiące osób w całym kraju. Każdą osobę zainteresowaną zapraszam do kontaktu przez wiadomość priv. Miejscem spotkania chcialabym by był PARK SKARBKOW W GRODZISKU MAZOWIECKIM dzień to 27.07.2019 tj sobota GODZINA 16:00. Każdy kto ma zyczenie a z jakiegoś powodu nie może dotrzeć do wyznaczonych miejsc niech puści balonik tam gdzie się znajduje. Jeśli są jakieś sugestie bardzo proszę o kierowanie ich na priv. Miło będzie jak podzielisz się ta informacja ze swoimi znajomymi, czym nas więcej tym więcej baloników poleci w górę do nieba” – dodaje pomysłodawczyni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.