Zaatakował… zakład fryzjerski na Woli
Agresywny mężczyzna zbił po południu 23 marca szybę w zakładzie fryzjerskim, a potem wystraszył mieszkańców bloku na Woli, gdy wrzeszcząc, dobijał się do klatki schodowej. Agresora ujęli strażnicy miejscy.

Około godziny 16:10 strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który dobijał się do wejścia jednego z bloków przy al. Solidarności. Gdy przybyli na miejsce zdarzenia, z klatki wybiegł wzburzony mężczyzna, który wymachiwał rękami i wykrzykiwał wulgaryzmy.
Ktoś stojący na klatce krzyknął, że to właśnie ten człowiek zakłócał porządek, a ktoś inny dodał, że chwilę wcześniej awanturnik zbił szybę w pobliskim zakładzie fryzjerskim przy ulicy Żelaznej. Ponieważ sprawca nie stosował się do wydawanych poleceń, strażnicy użyli środków przymusu bezpośredniego. W okazanym 39-latku, fryzjerzy rozpoznali sprawcę wybicia szyby w lokalu. Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji, któremu przekazano ujętego mężczyznę.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.