Zaatakowana przez psa matka, która szła z dzieckiem pisze do redakcji i dziękuje wybawcy

Wczoraj przestrzetgaliśmy przed agresywnym psem, który chodzi ulicami Rembertowa i zaatakował matkę z dzieckiem LINK: https://warszawawpigulce.pl/uwaga-po-rembertowie-biega-agresywny-pies-zaatakowal-kobiete-z-dzieckiem-w-wozku/. Kobieta po przeczytaniu artykułu napisała do naszej redakcji.

Fot. Pixabay

„Witam ! Właśnie przeczytałam artykuł o Agresywnym psie z Rembertowa ! To mnie on zaatakował szlam z dzieckiem do żłobka który znajduje się przy ulicy Jerzego 38 wiem gdzie mieszkają właściciele tego psa ! Po Tym jak mnie zaatakował wezwałam straż miejska ale z tego co mi wiadomo straż nie przyjechała. Pies jest strasznie agresywny.Żeby nie mężczyzna który przyjeżdżał rowerem nie wiem co by się stało” – pisze Pani Patrycja podkreślając, że pragnie bardzo podziękować swojemu wybawcy za reakcję i pomoc.

„Szlam z dzieckiem w wózku do żłobka który znajduje się na ulicy Jerzego 38 . Z naprzeciwka biegł duży czarny pies który był praktycznie równy z wózkiem mojego dziecka . Przestraszyłam się zasłoniłam dziecko sobą pies strasznie szczekał ślinił się i sadził do nogi był bardzo agresywny w żaden sposób nie dawało się go przepędzić , z daleka zobaczyłam mężczyznę który jechał rowerem krzyknęłam do niego żeby mi pomógł bezzwłocznie to zrobił zasłonił mnie i dziecko żebym mogła przejść.” – opisuje Pani Patrycja.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c