Zabudują Jeziorko Czerniakowskie?

Powrócił temat wybudowania kompleksu biurowców nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Deweloper opublikował nową wizualizację i komunikat dla prasy.

Fot. pixabay.com

Sprawę opisał serwis sadyba24.pl. Chodzi o projekt budowy dużego centrum biurowego wzdłuż Al. Becka, w miejscu zajmowanym obecnie przez dzikie pola między Jeziorkiem Czerniakowskim i Trasą Siekierkowską.

O sprawie przypomniał deweloper na tegorocznych targach nieruchomości w Cannes. W raporcie o warszawskich inwestycjach znalazła się wizualizacja projektu „Czerniaków Libretto”.

„Przedstawiona na targach koncepcja urbanistyczna Czerniaków Libretto zakłada powstanie innowacyjnego i wielofunkcyjnego centrum dzielnicy na Dolnym Mokotowie. Bliskie sąsiedztwo centrum Warszawy (5km od Pałacu Kultury i Nauki), zurbanizowanych terenów oraz otwarcie w kierunku Jeziora Czerniakowskiego i okolicznych terenów rekreacyjnych zapewni wyjątkową jakość przestrzeni do życia i pracy.” – napisał deweloper w swoim komunikacie prasowym.

Budowę zapewne wstrzymuje brak planu miejscowego, który czeka na uchwalenie przez Radę Warszawy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.