10 kwietnia nie tylko rocznica. ONR planuje duży marsz antyimigrancki

Obóz Narodowy-Radykalny również planuje 10 kwietnia marsz przeciwko imigrantom. Pomimo przyjętej przez rząd uchwały głoszącej, że Polska nie przyjmie uchodźców działacze chcą się upewnić, że rząd dotrzyma słowa.

Fot. Paweł Szefler

Fot. Paweł Szefler

„My, jako Obóz Narodowo – Radykalny, od lat przewidywaliśmy to, co się stanie, jeśli kolejna fala imigrantów będzie napływać do Europy i równolegle ze wzrostem siły wahhabickich grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie i w Afryce (szczególnie Państwa Islamskiego). (…) Potrzebujemy wobec tego Waszego wsparcia! Wymuśmy na władzy realizowanie polityki imigracyjnej zgodnie z oczekiwaniami narodu polskiego, a nie – z dyktatem Niemiec i Unii Europejskiej!!” – piszą działacze.

10 kwietnia działacze ONR planują zgromadzić się 0 12.30 na pl. Defilad i przejść ulicami Marszałkowską, Królewską na pl. Piłsudskiego. Organizatorzy przewidują, że w marszu będzie uczestniczyło przynajmniej 5 000 osób.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c