29 interwencji straży, połamane drzewa, uszkodzone auta. "Burza oszczędziła Centrum"

W związku z burzą straż wzywana była 29 razy. Najczęściej interwencje dotyczyły połamanych drzew i urwanych gałęzi. Burza oszczędziła centrum. Największa ilość zgłoszeń dotyczyła północnych i południowych dzielnic.

Fot. Rafał Gątarczyk

Fot. Rafał Gątarczyk

Wczorajsza burza poczyniła mniejsze zniszczenia niż ta, która przeszła nad Warszawą tydzień temu, ale i tak strażacy mieli pełne ręce roboty:

„W związku z burzą dostaliśmy 29 zgłoszeń głównie z południowych i północnych powiatów. Bielany, Białołęka, Żoliborz, Bemowo i Targówek to dzielnice w których najczęściej dochodziło do nieprzyjemnych zdarzeń. Burza oszczędziła natomiast centrum.” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce st. kpt. Artur Laudy z PSP w Warszawie – „26 razy interweniowaliśmy w związku z silnym wiatrem i jego skutkami, proszono nas też o 3 interwencje w sprawie uszkodzonych samochodów. Na szczęście nikt nie ucierpiał w związku z burza i jej skutkami”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.