3,5-letnia dziewczynka opuściła posesję i poszła w nieznanym kierunku

Wczoraj mł. asp. Robert Tkaczyk i st. sierż. Łukasz Wudecki, podczas akcji poszukiwawczej, odnaleźli zaginioną 3,5-letnią dziewczynkę. Dziecko oddaliło się z posesji i poszło w nieznanym kierunku. Dzięki szybkim działaniom policjantów, 3,5-latka cała i zdrowa wróciła pod opiekę matki.

Fot. Pixabay

Wczoraj po 13.00 nowodworski dyżurny otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 3,5-letniej dziewczynki. Dziecko, pozostawione na chwilę bez opieki, opuściło posesję na jednej z ulic w Pomiechówku i poszło w nieznanym kierunku. Zrozpaczona matka nie mogła go odnaleźć.

Natychmiast zarządzono akcje poszukiwawczą. Po kilkunastu minutach przeszukiwania terenu, dzielnicowi z miejscowego posterunku zauważyli dziewczynkę na pobliskich łąkach. Mundurowi podbiegli do wystraszonego dziecka. Na szczęście 3,5-latce nic się nie stało. Cała i zdrowa została przekazany pod opiekę matki.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.