7 osób rannych, A2 sparaliżowana po serii wypadków

Na autostradzie A2 doszło w piątek do serii wypadków. Były to zderzenia, pożar samochodu osobowego po wypadku, karambol i dachowanie. Ucierpiało aż 7 osób. Są ogromne utrudnienia w obu kierunkach.

Pierwszy wypadek miał miejsce o godzinie 8.30 przed węzłem Wiskitki. Jeden samochód wjechał w tył drugiego. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały ranne.

O 12.30 miało miejsce kolejne zdarzenie za węzłem Wiskitki. Kierowca samochodu osobowego najpierw zderzył się z ciężarówką, a następnie odbił się i uderzył w bariery energochłonne. Auto stanęło w płomieniach, ale na szczęście zostało ugaszone przez świadków. Jedna osoba została ranna.

Przed godziną 13 miał miejsce karambol z udziałem pięciu samochodów osobowych w wyniku czego jedna osoba trafiła do szpitala. Wypadek miał miejsce przed węzłem Wiskitki, a ruch na autostradzie obywał się jednym pasem.

Pół godziny później przed tym samym węzłem dachował bus, który pozostał na boku. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej kilka godzin. Korek w stronę Łodzi ma już około 15 kilometrów.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.