71-latek chodził po kruchym lodzie. Miał zaniki pamieci

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zaopiekowali się 71-letnim mężczyzną, którego widziano jak wcześniej chodził po zamarzniętej Wiśle. Mężczyzna miał zaniki pamięci

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Ząbkowskiej znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie ma zanik pamięci. Strażnicy odnaleźli mężczyznę na przystanku autobusowym pomiędzy ul. Brzeską, a Markowską. Była z nim osoba zgłaszająca interwencję. Powiedziała, że widziała jak mężczyzna chodził po lodzie na zamarzniętej Wiśle. 72-letni mężczyzna miał zaniki pamięci. Podał funkcjonariuszom swoje dane osobowe, ale nie umiał powiedzieć, gdzie aktualnie się znajduje i co w tym miejscu robi. Na miejsce wezwano patrol policji. Po potwierdzeniu danych ustalono, że jego zaginiecie zgłosili pracownicy szpitala, z którego się oddalił. Strażnicy miejscy odwieźli mężczyznę do szpitala i przekazali mężczyznę personelowi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.