80-kilogramowy mężczyzna na hulajnodze jechał wprost na dziecko

„Uwaga.(5 września – przyp red.) Ok 19.25 na Meissnera od Fieldorfa w stronę Bora prawdopodobnie na elektrycznej czarnej hulajnodze z białym reflektorem jechał niebezpiecznie jakiś c**m (ok 30-40 lat) zmierzając centralnie na mojego synka jadącego przy naszej prawej krawędzi chodnika rowerkiem.” – pisze Pan Jurek na Facebooku.

Автор: Ph. Saget – Travail perso, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20315030

„Syn w przerażeniu schował się za mną i na mnie najechał lekką upadając przy tym. Ten na hulajnodze jakby w jakimś amoku (odurzeniu) ani nie zamierzał zwolnić ani nie przeprosił, zwyczajnie poleciał dalej. Jak ktoś nieobojętny może go znać (jest sąsiadem, kolegą z pracy rodzicem kolegów jego dzieci itp.) to proszę info na priv albo o pouczenie go punktując jego niebezpieczne zachowanie lub nawet zgłoszenie sprawy do straży miejskiej czy policji.

Uważajcie na swoich dzieci – zderzenie malucha jadącego rowerem z 80 kilogramowym nieobliczalnym facetem na hulajnodze może naprawdę źle się skończyć.” – dodaje zdenerwowany ojciec.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.