Aktywiści z Krakowa solidarni z Warszawą. Tęczowa flaga na pomniku Smoka Wawelskiego!
W Krakowie w proteście przeciwko akcji policji w Warszawie, w czasie której zatrzymano 48 osób powieszono tęczową flagę na pomniku Smoka Wawelskiego.
W Krakowie aktywiści spotkali się przed komisariatem na ul. Szerokiej w Krakowie. Franciszek Vetulani uczestnik zgromadzenia zawiesił tęczową flagę na pomniku smoka wawelskiego.
Dziś wszystkie osoby zatrzymane w piątek wróciły do domów.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.
