Chcieli cukierki od Kaczyńskiego. Powiesili śpioszki pod domem prezesa! [ZDJĘCIA]
„Lotna Brygada Opozycji” odwiedziła, a raczej nawiedziła dom Jarosława Kaczyńskiego. Na miejscu działała policja, która wylegitymowała członków LBO.
Ludzie w strojach duchów zjawili się pod domem prezesa PiS w niedzielę po połuniu i powiesili śpioszki na ogrodzeniu posesji. Twierdzą, że chcieli poprosić go o cukierki w ramach zabawy halloweenowej „cukierek albo psikus”.
Ponieważ ich nie uzyskali postanowili zrobić psikusa najprawdopodobniej w nawiązaniu do ostatniej konferencji prezesa PiS, który najprawdopodobniej przysnął w trakcie przemówienia szefa MON Mariusza Błaszczaka.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.