10. Bieg Noworoczny i 3. Bieg Sylwestrowy już wkrótce! Jeszcze można się zapisać

W najbliższą niedzielę oraz poniedziałek będą miały miejsce dwa wydarzenia sportowe. Jest to idealna okazja dla osób, które pragną aktywnie zakończyć stary rok lub rozpocząć nowy 

Fot. Pixabay

31 grudnia, w niedzielę odbędzie się 3. Bieg Sylwestrowy w parku Młocińskim w Warszawie. Zawodnicy chcący pożegnać stary rok na sportowo zmierzą się na dystansie 5 kilometrów. Rozpoczęcie biegu będzie miało miejsce o godzinie 14:00.

Z kolei dzień później, 1 stycznia 2024 roku, również o godzinie 14:00 będzie miała miejsce jubileuszowa, 10. edycja Biegu Noworocznego. Tak samo jak w przypadku Biegu Sylwestrowego, start i meta zlokalizowane będą w parku Młocińskim w Warszawie (ulica Papirusów). Tutaj również trasa wyniesie 5 kilometrów.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl