Komunikat GIS! Powodujące pieczenie w ustach słodycze wycofane ze sklepów

Jak wyjaśnia w komunikacie Główny Inspektor Sanitarny, sieć supermarketów Lidl wycofała ze sprzedaży jeden z produktów. Chodzi dokładnie o precelki w czekoladzie marki Alpenfest. Taka decyzja została podjęta w związku z możliwością wystąpienia nieprzyjemnych objawów w związku ze spożyciem wymienionych wyżej słodyczy. Dodano, że produkt można zwrócić bez okazywania paragonu

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Sieć sklepów Lidl powiadomiła GIS o wycofaniu z półek jednego z produktów, gdyż jego spożycie może spowodować u konsumentów uczucie pieczenia w ustach oraz bolesność języka i jamy ustnej. Szczegóły produktu:

Alpenfest Precle w czekoladzie (mlecznej i deserowej), 140g

numer partii: 8537,

Na stronie internetowej sieci widnieje apel o niespożywanie wyżej wspomnianej partii słodyczy. Podano również, że wskazany produkt można zwrócić w każdym sklepie sieci Lidl bez konieczności okazywania paragonu.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl