"A wsadź sobie tę patelnię w du***ę!" – niestosowny komentarz prezesa Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej

Po decyzji sądu nakazującej pozostawienie wielkoformatowej reklamy na budynku MDM i ostrych słowach Wojciecha Wagnera, naczelnika Wydziału Estetyki Przestrzeni Publicznej, przyszedł czas na ripostę. Tej dokonał Lech Kaczon, prezes Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej, w dość… niestosowny sposób.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

Panie Wojtku, Pan winien się domyślać dlaczego takie jest postanowienie sądu. I ma Pan rację. Nie tylko mieszkańców Warszawy, ale niemal nas wszystkich traktuje się jak idiotów, jak bydło, które można zamknąć w chlewie, a jak będzie niegrzeczne, wyrżnąć w pień (umysłowo ujmując)” – skomentował Lech Kaczon. Jednak to nie ta wypowiedź wprawiła w osłupienie internautów. Nawiązała się bowiem dyskusja w wyniku której prezes zalecił jednemu z użytkowników, aby ten wsadził sobie patelnię w… tylną część ciała.

Użytkownik skwitował to krótko:
„Panie Lech Kaczon, kultura osobista charakteryzuje się m.in. rozwiniętym i pozbawionym przekleństw słownictwem. Panu tego wyraźnie brakuje. Skończył pan kiedyś jakąś szkołę?”. Prezez tłumaczyć się nie zamierzał. Dodał tylko, że reklamodawca ma rację broniąc swojej reklamy: „Reklamodawca wykorzystuje okazję, bo głupi nie jest. Ale ktoś te okazje tworzy. Przede wszystkim właściciele budynków i wspólnoty mieszkaniowe”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.