Agresywny pasażer autobusu pobił dwie osoby

Bielańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w autobusie pobił dwie osoby, za to, że zwróciły mu uwagę, że niegrzecznie się zachowuje wobec jednej z pasażerek. 30-latek już usłyszał zarzuty o charakterze chuligańskim za uszkodzenie ciała i naruszenie nietykalności cielesnej. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Warszawa w Pigułce

Późnym wieczorem 30-latek wracał autobusem wraz ze znajomą. W pewnym momencie jeden z pasażerów zwrócił uwagę 30-latkowi że niewłaściwe zachowuje się wobec kobiety, która również podróżowała tym autobusem.

30-latek zareagował agresją wobec jednego z mężczyzn, a po wyjściu z autobusu, także wobec drugiego przechodnia. Na miejsce została wezwana policja. Policjanci zatrzymali 30-latka i przewieźli do komendy przy ulicy Żeromskiego. Mężczyzna już usłyszał zarzuty o charakterze chuligańskim za uszkodzenie ciała i naruszenie nietykalności cielesnej. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.