Aktor Marek Bukowski wrobiony w narkotyki?

Marek Bukowski

Marek Bukowski

Prokuratura umorzyła dochodzenie toczące się przeciwko Markowi Bukowskiemu. W samochodzie warszawskiego aktora znaleziono we wrześniu 4 gramy marihuany. Dzisiaj prokuratura twierdzi, że bardzo prawdopodobne jest, że narkotyki zostały podrzucone:

„Przeprowadzone postępowanie dowodowe nie pozwoliło na wykazanie, aby podejrzany miał świadomość, iż w jego samochodzie znajdują się narkotyki” – mówi Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Aktor od początku twierdził, że torebka nie należała to niego. W momencie zatrzymania był trzeźwy, a w jego organizmie nie wykryto niedozwolonych substancji. Ponadto kilka dni wcześniej zgłaszał włamanie do samochodu, a na torebce nie znaleziono śladów jego DNA.

„Pracuję od 25 lat, wiecie kim jestem, znacie moją rodzinę, ciągle tę samą. Jestem wciąż tą samą osobą, a nie kryminalistą. Oświadczam, iż będę dochodził swoich praw i dowiodę swojej niewinności”  – pisał Marek Bukowski na swoim profilu na Facebooku.

Najprawdopodobniej ktoś chciał zaszkodzić aktorowi. Policja dostała anonimowy telefon w którym funkcjonariusz zostali poinformowani, że Marek Bukowski prowadzi samochód pod wpływem środków odurzających.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.