Ale wstyd! „Brak kultury, dyscypliny, chamstwo”- przewoźnik o wycieczce z Warszawy [WIDEO]

Biuro turystyczne z Dęblina udostępniło film, na którym widać całkowicie zaśmiecony autokar. Okazuje się, że odpowiedzialna jest za to wycieczka z Warszawy. Jeszcze za młodych lat jako dzieci często spotykaliśmy się w różnych stronach Polski na wycieczkach ze stwierdzeniem „Warszawka przyjechała”. Do tej pory uważaliśmy, że jest to niezasłużenie zła opinia i dziwiło nas nastawienie gości, jednak tym razem film nie pozostawia wątpliwości. Nie wiemy czy to sposób wychowania, czy brak dyscypliny. Na pewno jest to brak poszanowania dla czyjejś pracy i czasu. 


„Z trudem przychodzi nam wstawiać takie rzeczy, udostępniać je, ale tym razem musimy. To jest film z naszego autokaru, który wrocil wczoraj wieczorem z wycieczki z uczniami że Szkoła Podstawowa w Warszawie.
Brak reakcji nauczycieli, opieki, przedstawiciela biura dla ktorego wynajelismy autokar, zwrócenia uwagi na zachowanie w autokarze dzieci/młodzieży. 
Ale nie tylko nauczyciele/opiekunowie są tu winni, bo jednak takie poszanowanie dla cudzej własności dzieci najczęściej wynoszą z domu rodzinnego. Na 28 lat naszej działalności w transporcie osób, nie spotkaliśmy się z takim brakiem kultury, brakiem dyscypliny, chamstwem że strony pasażerów.
Rodzice i nauczyciele żądają kontroli autokaru przed każdym wyjazdem, natomiast po przyjeździe autokar zostaje pozostawiony w takim stanie i nikt nie widzi w tym problemu. Chcecie aby kierowca był wypoczęty przed kolejnym wyjazdem, aby bezpiecznie przewóz Was i waszej dzieci na podanej trasie, a on tymczasem musi spędzić 3-4 godziny na sprzatnieciu autokaru, aby nie było wstyd podstawić go na kolejny wyjazd.” – pisze biuro turystyczne. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.