Amcia Grill&Pub – Fantastyczne lokale, a teraz także oficjalne strefy kibica EURO 2020!

O Amci pisaliśmy już w tamtym roku. Z powodu lockdownu niestety wielu z Was nie mogło się lokalami nacieszyć. Teraz jest ku temu ponowna sposobność, tym bardziej, że Amcia jest oficjalną strefą kibica zaległego EURO 2020!

Fot. Amcia

Lokale Amcia Grill&Pub znajdują się na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 34 i Ostródzkiej 166, przy Al. Prymasa Tysiąclecia 74 na Woli oraz przy Mickiewicza 17 na Żoliborzu. W tym ostatnim przypadku jest to restauracja Amcia Cafe & Lunch z nietuzinkową, nowoczesną kuchnią wegańską i europejską.

Amcia szybko się rozwijała, bo nietuzinkowe pomysły i luźna atmosfera znalazły ogromne grono zwolenników. Teraz będzie ono zapewne jeszcze większe, bo poza weekendowymi koncertami, regularnym karaoke i niezwykłymi wydarzeniami, miejsca te stały się oficjalnymi strefami kibica zaległego EURO 2020. Pierwsze mecze startują już niedługo, a Wy będziecie mogli je śledzić w znakomitej atmosferze.

A Amcia z tego słynie. Promocje, nietuzinkowe gadżety i zakręcone sytuacje. Często goszczą się tam Zorro, dinozaury czy kosmonauci w strojach NASA. Luźną atmosferę podkręca obsługa, która dwoi się i troi, żeby rozbawić swoich klientów. Wystarczy wspomnieć, że w piątki i soboty lokale są odwiedzane przez patrole „Milicji Obywatelskiej”. Owi restauracyjni „funkcjonariusze” odziani są w oryginalne mundury z epoki i podjeżdżają autentycznym fiatem 125p tejże formacji. Wtedy zaczyna się zabawa, bo któż nie chciałby dostać mandatu, za trzeźwość który uprawnia do… darmowych drinków?

Amcia jest jednak pubem i podaje dania z grilla. Zjeść możemy tam zarówno dania dla mięsożerców, jak i wegetarian. W menu znajdziemy burgery, kiełbaski, kaszanki, kiszki, łososia czy serki górskie prosto od producentów oraz najlepszą na Woli pizzę. Amcia Cafe & Lunch z kolei oferuje nietuzinkową, nowoczesną kuchnię wegańską i europejską. Do tego szeroki wachlarz alkoholi mocnych i mniej mocnych, drinków autorskich i klasycznych oraz piw z nalewaka i butelkowanych, które na pewno zdobędą popularność podczas oglądania sportowych zmagań EURO 2020.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.