Armageddon komunikacyjny na Pradze. Infolinia: "Nie wiemy, jak jechać. Miasto zamykane jest etapami"

Po godz 8.00 zaczął się BMW Półmaraton Praski. Ponad 7 tys. biegaczy przebiegnie przez Pragę. Na tym można by zakończyć informację gdyby nie fatalna organizacja ruchu. Infolinia twierdzi co innego, co innego natomiast informatorzy. Autobusy natomiast jadą zupełnie inną trasą i… nie zatrzymują się na przystankach. Infolinia przyznaje, że… nie wie jak jada autobusy, bo miasto zamykane jest etapami.

Czerwony samochód ZTM, który stoi po drugiej stronie przystanku i którego najwyraźniej nie obowiązują przepisy ruchu drogowego.

Czerwony samochód ZTM, który stoi po drugiej stronie przystanku i którego najwyraźniej nie obowiązują przepisy ruchu drogowego.

Pani z infolinii ponadto zawiadomiła nas, ze trzeba machać na każdy autobus, nawet, jeżeli jest w rozkładzie, bo… kierowca nie wie, ze ma się zatrzymać. W taki właśnie sposób uciekły nam dzisiaj 3 autobusy na 3 różnych przystankach. Informatorzy natomiast mówią, ze dane o kolejnych objazdach dostają z takim opóźnieniem, że najlepiej… śledzić maraton w telewizji samemu i samemu wyznaczać sobie trasę.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.