Audi TT od Panka doszczętnie spłonęło. Firma wydaje oświadczenie

Firma Panek sukcesywnie powiększa ofertę o nowe samochody. Wcześniej były to samochody sportowe, teraz zabrał się za klasyki. Audi TT pierwszej generacji był jednym z nich. Niestety nie pozostał w ofercie długo.

Fot. Panek

Rozwiązaniem tego, jak doszło do tego zdarzenia, zajmie się policja. Tymczasem firma Panek opublikowała oświadczenie.

„Jak zapewne część z Was już wie – wczoraj, 27 sierpnia, w nocy, na warszawskich Bielanach doszło do poważnego zdarzenia, w wyniku którego spłonęło nasze Audi TT Cabrio [o jego premierze informowaliśmy w miniony czwartek].

NIKT NIE UCIERPIAŁ, co jest dla nas najważniejszą informacją. Na miejsce przybyła jednostka straży pożarnej i policja, którzy ustalają szczegóły zdarzenia.

Samochód został niemal doszczętnie zniszczony. Monitoring prędkości pokazał, że Kierowca przekraczał prędkość do ponad 170 km/h na Wisłostradzie, gdzie ograniczenie wynosi miejscowo maksymalnie 80 km/h. Auto miało znaczne przekroczenia obrotów silnika.

Weekend dopiero się zaczął, więc potraktujcie tę informację jako przestrogę. Uważajcie na siebie i swoich bliskich. Szybciej nie znaczy lepiej. Wszystkim Kierowcom życzymy bezpiecznej podróży, nie tylko naszymi autami.

Spokojnego weekendu
Love, Team Panek”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c