Auto uderzyło dachem w drzewo. Zmarła druga osoba

W niedzielę 25 kwietnia informowaliśmy o wypadku na drodze krajowej numer 62 w rejonie m. Kamieńczyk (pow. wyszkowski), gdzie kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze zjechał z drogi i dachując uderzył dachem w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń 46- letni kierowca zginął na miejscu, jego 29-letnia pasażerka trafiła w stanie ciężkim do szpitala, gdzie zmarła.

Fot. Policja Wyszków

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 46- letni kierowca renault jadąc w stronę Wyszkowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, auto wpadło w poślizg i kierowca stracił kontrolę nad samochodem. W wyniku utraty panowania, osobowe renault zjechało do przydrożnego rowu z wodą, gdzie uderzyło w drzewo, a następnie dachowało. Pomimo podjętych czynności ratowniczych życia 46-letniego kierowcy nie udało się uratować. Do szpitala w ciężkim stanie trafiła 29-letnia pasażerka, gdzie zmarła.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c